■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Diyet Börülce Salatası Tarifi

Yazının Tam Başlığı: Diyet Börülce Salatası Tarifi
Diyet Börülce Salatası Tarifi

Diyet börülce salatası tarifimiz sağlıklı beslenmek isteyenler için; hem besleyici ve lezzetli, hem de düşük kalorili diyet yemeği olarak da tüketebileceğiniz bir salata. Beğeneceksiniz.

Kuru börülcenin sağlığımıza yararları saymakla bitmez. Baklagiller grubunda bulunan börülce, ülkemizce özellikle Ege ve Akdeniz Bölgeleri halkı tarafından yetiştiriliyor ve hem taze börülce hem de kuru börülce bu yöre halkının temel tüketim gıdaları arasında yer alıyor.

Son yıllarda yararları nedeniyle kuru börülceye talep çok olunca, üretimi artmış ve tüm bölgelerimizde marketlerdeki raflarda kolaylıkla bulunabilir olmuştur.

Diyet Börülce Salatası Malzemeleri: 

  • 40 gr. kuru börülce (yarım su bardağı)
  • 1 adet közlenmiş kırmızı biber
  • 3-4 adet kornişon turşu
  • Taze kıyılmış dereotu, maydanoz ve taze soğan
  • 1 tatlı kaşığı zeytinyağı
  • Limon

Diyet Börülce Salatası Hazırlanışı:

Kuru börülceyi bir gece önceden ıslatın ve haşlayın. Közlenmiş biber ve kornişon turşuyu minik küp şeklinde doğrayın. Kıyılmış dereotu, maydanoz ve taze soğan ile karıştırın. En son limon ve zeytinyağı ekleyerek servis edin.

Diyet Börülce Salatası Afiyet olsun.

————–

Diyet Börülce Salatası Tarifi İçin Gelen Aramalar

Börülce yemekleri, Diyet Börülce Salatası, diyet yemekleri, salata tarifleri, salatalar, diyet börülce salatası tarifi …


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Diyet Börülce Salatası Tarifi - -


sitemap -- sitemap

banner