■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Haşlanmış Yumurtalı Sebze Salatası

Yazının Tam Başlığı: Haşlanmış Yumurtalı Sebze Salatası
Haşlanmış Yumurtalı Sebze Salatası Tarifi

Diyet yemeklerimizden haşlanmış yumurtalı sebze salatası tarifimizi sunuyoruz. Düşük kalorili ve besleyici bir besin…

Diyet yaparken düşük kalorili ve lifli besinlerle beslenmeye çalışıyoruz. Vücudumuzun kilo verirken sağlıklı kalması da çok önemli olduğu için, bu tür diyet salatalarında protein oranı yüksek olan yumurtanın bulunması, vücudumuzun güçsüz düşmesini ve kas kaybını önler.

Yumurtada bulunan selenyum gibi değerli madensel tuzlar ve mineral maddeler vücudumuz için çok gereklidir. Aynı zamanda yumurtanın uzun süre tok tutucu etkisi vardır.

Yumurta sadece diyet yemeklerinde mi kullanılır? Elbette değil. Yumurtayı her türlü salatada kullanabilir, yumurta yemekleri yapabilir, keke, pastaya, böreğe ve çorbalara yumurta ekleyebilir, çocuklarınızın beslenmesinde yumurtanın besleyici özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Haşlanmış Yumurtalı Sebze Salatası Malzemeleri:

  • 1 adet haşlanmış yumurta
  • 1 tane Enginar
  • 4-5 dal Brokoli
  • 5-6 tane Brüksel lahanası
  • İnce kıyılmış taze soğan
  • Zeytinyağı
  • Limon
  • Kekik

Haşlanmış Yumurtalı Sebze Salatası Hazırlanışı:

Enginar, brokoli ve Brüksel lahanasını buharda haşlayın.
İnce kıyılmış taze soğan ve 1 adet haşlanmış yumurtayı doğrayın ve salatanızın üzerine ekleyin.
Zeytinyağı ve taze limon suyu karışımına kekik ekleyerek salatanıza dökün.
Haşlanmış yumurtalı sebze salatası servise hazır.

haşlanmış yumurtalı sebze salatası Afiyet olsun.

————–

Haşlanmış Yumurtalı Sebze Salatası Tarifi İçin Gelen Aramalar

Yumurtalı salata, yumurta diyetleri, diyet salata, yumurta yemekleri, sebze salatası, haşlanmış yumurtalı sebze salatası tarifi …


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Haşlanmış Yumurtalı Sebze Salatası - -


sitemap -- sitemap

banner