Lahana Suyu İle Göbek Eritmek

Lahana Suyu İle Göbek Eritmek
Lahana Suyu

Lahana suyu yıllardır birçok ünlünün zayıflamak için kullandığı bir sağlık içeceği. Bu yazımızda Lahana Suyu ile göbek bölgesindeki yağları eritmek ve kilo vermek için neler yapmamız gerekiyor? sorusuna cevap bulacaksınız.

Lahana çok düşük kalorili ve lif açısından zengin bir besindir. Bu özelliği ile harika bir diyet besini olan lahana, sadece diyet için değil sağlık açısından da tüketilmesi gereken önemli besinlerden biridir.

Lahananın içeriğinde bulunan C, B, K ve E vitaminleri ile protein, kalsiyum, demir, sodyum, potasyum, manganez, çinko, fosfor ve magnezyum mineralleri bağışıklık sistemimizi güçlendiren bir etkiye sahiptir. Düzenli olarak lahana suyu tüketirseniz göbek yağlarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz.

Lahana Suyu ile Göbek Eritmek

Lahana suyu ile göbek bölgesindeki yağları eritmek ve kilo vermek için neler yapmanız gerekiyor? Lahana suyu ile göbek nasıl eritilir? Merak edenler için işte tarifimiz:

Lahana Suyu ile Göbek Eritmek İçin Malzeme:

 • 5-6 yaprak beyaz lahana
 • 1 demet maydanoz
 • 1 tane limon
 • 2 litre su
 • Derin bir tencere

Lahana Suyu Hazırlanışı:

Derince bir tencereye yaklaşık 2 litre su doldurup kaynatın. 5-6 yaprak lahanayı güzelce yıkayın ve tencerede kaynayan suyun içerisine atıp, 4 dakika boyunca lahana yapraklarını kaynatın. Daha sonra bir demet maydanozu da güzelce yıkayıp lahanaların olduğu tencerenin içerisine atın. Bu şekilde lahanalar ve maydanozları birlikte 3-4 dakika kadar kaynatın.

Kaynatma süresi dolunca ocağı kapatın ve tencerenin kapağı kapalı olarak bir süre dinlendirin. Son olarak bu karışımı bir sürahiye süzüp, suyunu elde edin. Hazırladığınız karışımın suyu soğuttuktan sonra kullanıma hazır demektir.

Bu karışımdan günde 2 kez sabah ve akşam büyükçe bir bardağa doldurup, içine limon sıkarak için. Bu karışımın her gün yenisini hazırlarsanız daha iyi olur. 15 gün boyunca bu diyeti uyguladığınızda göbek yağlarınızdan kurtulduğunuzu, hafiflediğinizi hissedeceksiniz.

Bu diyete ne zaman ihtiyaç duyarsanız tekrarlayabilirsiniz. Tamamen doğal ürünlerden yararlandığınız için bünyenize herhangi bir olumsuz etkisi görülmez.

Lahana Suyu Afiyet olsun.

Lahana ve Lahana Suyu Neye İyi gelir?

Bir kış sebzesi olan lahananın faydaları saymakla bitmez. Sağlık açısından lahana neye iyi gelir, kısaca özetleyelim:

 • Lahana çok güçlü bir antioksidan etki göstererek bağışıklık sistemimizi güçlendirir ve kansere karşı bizi korur.
 • Lahana turşusu, probiyotik özelliği ile kış aylarında hastalıklara karşı iyi bir koruyucudur.
 • İdrar söktürücü etkisi ile vücudumuzu zararlı toksinlerden arındırır.
 • Kan basıncını düzenleyerek kalp sağlığımızı korur.
 • Akne oluşumunu engelleyerek cilt güzelliğine katkı sağlar.
 • Hazmı kolaylaştırırken aynı zamanda bağırsak sağlığını korur.
 • Kemiklerimizi güçlendirir.
 • Yağ yakıcı özelliği ile göbek eritme ve zayıflamaya yardımcıdır.

—————————

Lahana Suyu İle Göbek Eritmek Konusunda ilgili aramalar:

Lahana suyu neye iyi gelir, göbek bölgesi kilo verme, göbek bölgesindeki yağları eritmek için egzersiz, göbek bölgesindeki yağları eritmek için lahana, göbek bölgesindeki yağları eritmek için lahana diyeti, lahana suyu ile göbek bölgesi eritme diyeti, lahana suyu ile göbek eritme, lahana suyu ile göbek eritme diyeti, lahana ve göbek bölgesi zayıflama, zayıflatan lahana,

.
İlgili Yazılar: