■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

10 Günde 10 Kilo Verdiren K-E Diyeti Sağlıklı mı?

Yazının Tam Başlığı: 10 Günde 10 Kilo Verdiren K-E Diyeti Sağlıklı mı?
Hızlı zayıflama diyeti, k-e diyeti

10 Günde 10 Kilo Verdiren K-E Diyeti Sağlıklı mı?

ABD’de 10 günde 10 kg verdiren K-E diyeti çılgınlığı yaşanıyor. Peki K-E Diyeti sağlıklı mı?

Diyet çılgınlığına bir yenisi eklendi. Amerika Birleşik Devletleri’nde hızla yaygınlaşan bir diyet yönteminde 10 günde 10 kiloya kadar kilo kaybı sağlıyor.

Burun deliğinden mideye sarkıtılan kataterle vücuda günde yalnızca 800 kalorilik gıda verilen K-E diyeti 10 gün sürüyor. Bu süre zarfında hastalar beş ila 10 kilo arasında bir ağırlığı kaybediyor.

İtalya’da bulunan ve 2005 yılından itibaren Avrupa ülkelerinde kullanılmaya başlanan K-E diyeti şimdi de obezitenin vatanı yakıştırması yapılan Amerika Birleşik Devletleri’nde ilgi görüyor.

K-E diyetine karşı çıkan uzmanlar diyetin böbrek yetmezliğinden dehidrasyona, kabızlıktan karaciğer komplikasyonlarına kadar bir dizi yan etkisi olduğunu söylüyor.

K-E diyeti uygulayan diyetisyenler ise olası yan etkilerin abartıldığını düşünüyor.

Bu konuda bir diyetisyen, “Bu diyeti bugüne kadar benim de aralarında bulunduğum 50 binin üzerinde kişi denedi. Kişinin sağlık verilerini bilen bir doktor tarafından üç günde bir denetim yapıldığı takdirde bir zararı olmaz” diyor.

K-E diyetiyle ilgili bir diğer eleştiri ise kısa sürede kilo verdiren diğer bütün diyetler gibi verilen kiloların geri alındığı şeklinde.

.


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

10 Günde 10 Kilo Verdiren K-E Diyeti Sağlıklı mı? - -


sitemap -- sitemap

banner