■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Alkali Su Nasıl Yapılır?

Yazının Tam Başlığı: Alkali Su Nasıl Yapılır?
Su, sağlıklı su, suyun önemi

Alkali Su Nasıl Yapılır?

Alkali su nedir? Evde alkali su nasıl yapılır? Alkali su nedir ve neden önemlidir? Önce bu konuda bilgi almak isteyenler, sitemizde bu konuda yeterli bilgi bulabilir. Bu amaçla, sitenin arama kutusuna “alkali” yazıp, bir site içi arama yapabilirsiniz.

İnsan vücudunun büyük bir bölümü su olduğundan, içtiğimiz suyun alkali olması, sağlıklı olmak ve hastalıklardan korunmak açısından çok önemlidir. Suyun pH değerini ölçmeye yarayan cihazlar, suyu alkali yapan cihazlar vardır. Ama evde alkali su yapmanın en kolay yöntemini konuşacağız.

Şimdi gelelim, evde alkali su elde etme yoluna…

Piyasada, evdeki içme suyunu alkali yapmaya yarayan damlalar satılıyor. İsterseniz bunlardan satın alıp, içme suyunuza bundan damlatarak, evde alkali su elde edebilirsiniz.

Bu damlalar, ne yazık ki piyasada ancak “zayıflamaya” yaradığı söylenerek müşteri bulabiliyor. Oysa alkali su, sadece zayıflamak için değil, hastalıklardan korunmak ve sağlıklı olmak için gereklidir.

Sağlık için, içilecek suyun alkali olması, yani pH değerinin 7 ile 10 arasında olması gerekir. Suyun pH değeri ne kadar yüksek olursa o kadar iyidir.

Peki, normal suyun pH değerini yükseltmek, yani alkali hale getirmek, bu damlalar dışında, daha kolay nasıl olur?

Evde alkali su yapmak için en kolay yöntem, suya karbonat eklemektir. Karbonat ile evde alkali yapma tarifi, ne kadar suya ne kadar karbonat ekleneceği hakkında bilgiler için, aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Cevap-Tv kanalı tarafından sunulan aşağıdaki videoda, Diyetisyen Emine Şahin, içilecek suyu alkali hale getirmek için, basit bir alkali su tarifi veriyor.

Alkali Su Nasıl Yapılır? – Video:

.

Alkali Su

Alkali Su Nasıl Yapılır? İle İlgili Aramalar

alkali su, Alkali su Nedir, alkali su nasıl yapılır, alkali su faydaları, alkali su yararları, alkali su diyeti, alkali suyla diyet, doğal çözüm …
—————


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Alkali Su Nasıl Yapılır? - -


sitemap -- sitemap

banner