Göbek Eritme Diyeti

Göbek Eritme Diyeti

Olması gereken normal kilolarından biraz daha fazla kiloya sahip olan bayanların vücutlarında en çok şikayet ettikleri bölgeler göbek ve basen bölgeleridir. Erkeklerde de bayanlarda da göbek bölgesinde birikmiş olan yağlar kişiyi oldukça kilolu göstermektedir.

Birçok kişi bu bölgedeki yağlardan kurtulmak için diyet ve egzersiz programlarına katılır. Siz de göbek bölgesindeki yağlardan şikayetci olanlardansanız size bu konuda bir bitkisel yöntem tavsiyemiz olacak.

Bu göbek eritme diyeti ile göbek bölgesindeki yağları eritmek ve kilo vermek için neler yapmanız gerekiyor?

Bu göbek eritme diyeti yönteminde size hemen her evde bulunan gıdalardan limon, maydanoz ve lahana gerekiyor. Evde yoksa bile, kolaylıkla bulabileceğiniz bu malzemeler ile hazırlayacağınız formülü uygulayıp, kısa zamanda göbek yağlarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz.

Derince bir tencereye yaklaşık 2 litre su doldurup kaynatın. 5-6 yaprak lahanayı güzelce yıkayın ve tencerede kaynayan suyun içerisine atıp, 4 dakika boyunca lahana yapraklarını kaynatın.

Daha sonra bir demet maydanozu da güzelce yıkayıp lahanaların olduğu tencerenin içerisine atın. Bu şekilde lahanalar ve maydanozları birlikte 3-4 dakika kadar kaynatın. Kaynatma süresi dolunca ocağı kapatın ve tencerenin kapağı kapalı olarak bir süre dinlendirin.

Son olarak bu karışımı bir sürahiye süzüp, suyunu elde edin. Hazırladığınız karışımın suyu soğuttuktan sonra kullanıma hazır demektir.

Bu karışımdan günde 2 kez sabah ve akşam büyükçe bir bardağa doldurup, içine limon sıkarak için. Bu karışımın her gün yenisini hazırlarsanız daha iyi olur. 15 gün boyunca bu diyeti uyguladığınızda göbek yağlarınızdan kurtulduğunuzu, hafiflediğinizi hissedeceksiniz.

Bu diyete ne zaman ihtiyaç duyarsanız tekrarlayabilirsiniz. Tamamen doğal ürünlerden yararlandığınız için bünyenize herhangi bir olumsuz etkisi görülmez.

Göbek Eritme Diyeti İle İlgili Aramalar

göbek eritme diyeti, göbek bölgesi eritme diyeti, göbek bölgesi kilo verme, göbek bölgesi zayıflama, göbek bölgesindeki yağları eritmek için, göbek bölgesindeki yağları eritmek için diyet, göbek bölgesindeki yağları eritmek için egzersiz, göbek eritme,zayıflatan bitki çayları, zayıflatan masaj yağları, zayıflatan yağlar nelerdir …

.