■ ■ Son model mutfak aletleri tanıtımları, markalı beyaz eşyalar... ■ ■ Arçelik, Beko, Profilo, Philips, Siemens marka mutfak aletleri tanıtımları... ■ ■ Samsung markasının beyaz eşya piyasasına yeni giren ürünleri, Samsung buzdolabı, Samsung bulaşık makinesi... ■ ■ Tatilde neler yenir, hangi tatil yeri hangi yemeğiyle ünlü?... ■ ■ Yeni sağlıklı otomobil modelleri, sağlık kavramını ön plana çıkaran son model arabalar hakkında bilgiler... ■ ■ Mutfakların mücevherleri rostfrei çatal kaşık bıçak markaları; Jumbo, Hisar ve Karaca marka mutfak gereçleri... ■ ■ Sofraların olmazsa olmazı porselen yemek takımları, Karaca sofra takımı tanıtımı... ■ ■ Özel hastanelerin özellikleri ve devlet hastanelerinden farkları; özel hastane ücretleri... ■ ■ Elektronik tıbbı cihazlar, hastaneler ve aile hekimlikleri için tıp cihazları fiyatları... ■ ■

Hızlı Kilo Vermek Sağlığı Bozuyor

Yazının Tam Başlığı: Hızlı Kilo Vermek Sağlığı Bozuyor
Şişman, şişmanlık, obezite, zayıflamak, kilo vermek, diyet

Hızlı Kilo Vermek Sağlığı Bozuyor

Fazla kilodan kurtulma kişinin bedenini olduğu gibi ruhunu da hafifletiyor, ama 3-5 kiloyu geçen hızlı kilo kaybı da ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getiriyor.

Kilo sorunu yaygın bir sorun olarak öne çıkıyor, kilo kaybı sağlık açısından çok önemli ve özellikle kaybedilecek miktarın, mevcut ağırlığının yüzde 5’ini geçmesi halinde konu daha da ciddi bir boyuta ulaşabiliyor. Kısa sürede 3-5 kiloyu geçen bir kilo kaybı, aynı zamanda sağlığa yapılan bir müdahale ve bu nedenle de mutlaka uzman bir doktor gözetiminde olması gerekir.

Kişinin fazla kilolarından kurtulması yalnız bedenini değil, ruhunu da hafifleteceği için, kurtulmak istenen yağ miktarı 3-5 kiloyu geçmiyorsa sağlık açısından herhangi bir risk oluşturmuyor, ancak ciddi miktarda kilo kaybına ihtiyaç duyuluyorsa bunun iyi düşünülmesi ve doğrudan bir doktorla görüşülmesi gerekiyor.

Obezite sınırında ya da obez biriyseniz, herhangi bir hastalığınız özellikle de şekeriniz, tansiyonunuz, kanser hikâyeniz, kolesterol probleminiz varsa zayıflama yolculuğunuza yanınızda doğrudan bir diyet uzmanı olmadan başlamayı sakın düşünmeyin, çünkü hem sağlığınız bozulabilir, hem de verdiğiniz kiloları kısa bir süre sonra ve muhtemelen de fazlasıyla geri alırsınız.

Yapacağınız her hata size daha fazla kilo, daha kötü beslenme şartları, daha ciddi sağlık sorunları, yorgunluk, halsizlik, üzüntü ve ümitsizlik olarak geri dönecektir.

Hızlı Kilo Vermek Sağlığı Bozuyor İle İlgili Aramalar

Hızlı Kilo Vermek, hızlı zayıflamak, hızlı kilo kaybı, kilolardan kurtulmak, hızlı diyet, hızlı rejim yapmak, sağlıklı kilo vermek, hızla zayıflama, hastalıklar, tedavi …
—————–


Sayfa içeriğini göremiyorsanız; bilgisayarınız, şifreleriniz ve tüm kişisel bilgileriniz tehlikede olabilir!

Eğer bu sayfadaki makaleyi göremiyorsanız, büyük olasılıkla masum görünümlü "Reklâm Önleyici" bir program kullanıyorsunuz. Ancak, bu tür programların bazen böyle normal sayfa içeriğini görmenizi de engellediği; ve daha kötüsü, virüslerin bilgisayarınıza girmesi için birçok açık kapılar oluşturduğu biliniyor.

Ayrıca, milyar dolarlık yatırımlarla gerçekleştirilen internet hizmetleri (Google, Facebook, Youtube vs...), reklâmlar sayesinde bize bedava sunuluyor. Reklâmları engellemek bir tür hırsızlıktır ve yakın gelecekte internetteki herşeyin ücretli olmasına neden olacaktır. Facebook, Tweeter, Skype, Google, Yahoo, Youtube, Instagram, WhatsApp ve internetteki tüm diğer siteler için, her ay yüksek abonelik ücretleri ödemeye hazır mısınız? O kadar çok paranız var mı?

Reklâm engelleyici programı hemen devre-dışı bırakmanızı tavsiye ederiz. Ama herşeye rağmen o programı kaldırmak istemiyorsanız, sitemizin içeriğini görebilmek için, sitemizi "Beyaz Liste"nize eklemelisiniz. Sitemizde yazıların üstünü kapatan veya tam sayfa boyunda açılan, rahatsız edici reklâmlar yoktur.

Lütfen şimdi https://ailecesaglik.com/ sitemizi, Reklâm Önleme eklentinizin "Beyaz Liste"sine ekleyiniz.

Hızlı Kilo Vermek Sağlığı Bozuyor - -


You must be logged in to post a comment Login

sitemap -- sitemap

banner